top of page
VX Baltic - VELOX Statybų sistema

APIE VX BALTIC

VX Baltic veiklą Lietuvoje pradėjo 1992 metais. 2008-aisiais tapo Austrų statybinės sistemos gamintojo Velox-Werk s.r.o. atstove ir įgaliota Velox statybinės sistemos atstove Baltijos ir Skandinavijos šalyse bei Lenkijoje.

 

Pagrindiniu VX Baltic, kaip ir jų pirmtakų, veiklos principu išlieka didelis dėmesys ekologijai. Gaminimo technologijoje naudojamos natūralios medžio skiedros ir cementas. Statybos technologija yra be atliekų, visi gaminių likučiai perdirbami. Statybinė sistema VELOX pasižymi didele termoizoliacija, kuri apsaugo nuo šalčio tiltelių, dėl to sutaupomi energijos ištekliai eksploatuojant pastatą. Ši savybė atitinka ekologijos reikalavimus, taupomi energetiniai resursai.

 

Natūralių skiedrų naudojimas namų statyboje ir visa ekologinė VELOX statybinė sistema garantuoja sveiką ir ramų gyvenimą. 

About VX Baltic

PASLAUGOS

VELOX statybinė sistema yra naudojama daugiaaukščių gyvenamųjų ir komercinių pastatų statybai, taip pat gyvenamųjų namų statybai.

VELOX - kompleksinis paslaugų paketas

VELOX WERK ir jų partneriai teikia šias kompleksines paslaugas: informaciją, projektavimą, statybų aikštelių tvarkymą, darbuotojų mokymą, namo sienų statybą, pilną namo statybą.

Services
VX Baltic - VELOX Statybų sistema

Registracijos kodas: 247509860

PVM numeris: LT475098610

Adresas: Klaipėdos g. 99 K2-1C,

LT-37103, Panevėžys, Lietuva

Vadovas, tel.: +370 686 75133
Konsultantas - sąmatininkas, tel.: +370 686 00324info@vxbaltic.com
samata@vxbaltic.com

Susisiekite su mumis naudodamiesi žemiau pateikta forma: 

Success! Message received.

Contact
bottom of page