top of page

ARCHITEKTAMS

Velox statybinė sistema

VELOX skiedrų plokštėms būdinga betono konstrukcijos technologija "board-clip" ar su surenkamais sienų moduliais, kuri yra naudojama šeimos namų, daugiabučių gyvenamųjų ir komercinių pastatų statybai.

Sertifikuotos sienų sistemos, naudojamos lauke ir patalpose skirtinguose sienų storiuose, yra naudojamos sparčiai gyvenamųjų ir komercinių pastatų statybai, su energiją taupančių pastatų ir pasyvių namų standartais.
Ypatingas pranašumas: sistema yra korpusinė, vienu metu užtikrinanti ir šilumos ir triukšmo izoliaciją ir yra itin atspari žemės drebėjimams.

Izoliacinės - skiedrų plokštės
50WS 50
75WS 75
Garso apsauga - skiedrų plokštės
WSD 30
WSD 35
WSD 50
Sienų sistemos

Daugiabučių gyvenamųjų ir komercinių pastatų statyba yra įvairių sienų sistemų - pagal statinius, šiluminius ar techninius reikalavimus. Skirtingi plokščių storiai gali būti derinami atskirai su būtinu betono šerdies storiu taip pasiekiant optimalų sienelių storį.

 

Statybvietėje klojinių sistemos plokštės greitai ir saugiai surenkamos su laikikliais į klojinius ir užpildomos šerdies betonu. Garso izoliacijos garso izoliavimas, statinės konstrukcijos sukurtos viename darbo etape.

 

Be to, veidrodinės betoninės plokštės yra korpusas, latas ir montavimo plokštuma viename.

 

Gyvenamojoje ir civilinėje statyboje naudojama VELOX betoninė sistema su veidrodinėmis plokštėmis. Sienos yra plonos, atitinka optimalią triukšmo izoliaciją, turi didelę apkrovą ir yra atsparios žemės drebėjimui.

 

VELOX sistema yra sėkmingai naudojama jau daugiau nei 50 metų.

Įsitikink mūsų sienų sistemos pranašumais!

Spauskite čia, norėdami peržiūrėti "board-clip" statybos naudojimo gaires!

Izoliacinės plokštės

VELOX izoliacinės plokštės yra naudingos kaip betonavimo elementas (tinkamas klijuoti korpusą - be jokių papildomų tvirtinimo galimybių) medinių konstrukcijų apdailai (padidinti laikymo masę ir apsaugoti nuo perkaitimo vasarą), taip pat apsaugoti nuo ugnies.

Pasinaudokite privalumais: tinka universaliam naudojimui, apdorojama kaip mediena, ugniai atspari, triukšmą izoliuojanti, šilumą izoliuojanti, tinkama paklodė, atspari atmosferos poveikiui ir tinka naudoti be tvirtinimo.

Izoliacinės - skiedrų plokštės
WS 25
WS 35
Garso apsaugos - skiedrų plokštės
WSD 25
Vidinių konstrukcijų - plokštės
WS 75
WS 100
Klimato - plokštės
WSDI 35
WSI 35
WSI 50
WSI 75
Architects
Surenkamieji gaminiai

Pramoninis gamybinis surinkimas užtikrina trumpą statybos laiką, taip pat tęstinę aukštą kokybę. Naudojimas statybvietėje, atsižvelgiant į visų rūšių oro sąlygas ir kvalifikuotų darbuotojų trūkumą, ekologinius poreikius ir vertės stabilumą, lemia tai, kad specialistai padidina paruoštų gaminių naudojimą.

Dėl greitos statybos tendencijos VELOX turi sprendimą: surenkamus gaminius. Taupydamas laiką vartotojas gali sumažinti išlaidas ir gauti geresnę kokybę be papildomų išlaidų.

Platus gaminių asortimentas siūlo keletą surenkamų formų darbų, kurie visi yra paruošti naudojimui - iš surenkamųjų sienų modulių, sienelių ir kolonų korpusų iki apvalios arkos formos darbų.

Garso apsauga

VELOX sukūrė tam tikrų tipų plokščių su skirtingomis paviršiaus konstrukcijomis, kurios naudojamos triukšmo apsaugai skirtų sienų statybai viešosiose ir komercinėse zonose, taip pat triukšmo slopinimui ir dekoratyvinėms dangoms.

Apsaugos nuo triukšmo sienoms aukšto lygio kelių transportuose ir geležinkelio keliuose yra sumontuotos triukšmo slopinimo ir (arba) triukšmo izoliacijos plokštės ant medinės rėmo konstrukcijos, kurios tiekiamos kaip gatavi daiktai.

VELOX triukšmo sugerties skydai idealiai tinka triukšmo apsaugai nuo lubų ir sienų, kad sumažėtų triukšmo lygis, taip pat triukšmas iš vidaus ir išorės.

Sistemos
4002
4003 S
4003 M
4003 XL 
Įranga
plieninės sijos
dažymas
dengimas
Matomumo apsauga

Dekoratyvinės garsą sugerenčios sienos yra dažnai naudojamos individualių namų statybose. Šių plokščių naudojimas pagerinti namo architektūrinę išvaizdą ir veikia kaip apsauga nuo triukšmo.

Absorbcijos plokštės
WSS 35
WSR 50
WSA 50
WSO 80
Sistemos
4000
4001
4002
Įranga
plieninės sijos
dažymas
dengimas
Kiti pritaikymo būdai
sausos konstrukcijos ir dailylentės patalpoms
dailylentės ant medinės karkasinės konstrukcijos
absorbcijos plokštė ant betono sijų
triukšmą absobuojančios pastatų konstrukcijos
senų triukšmą absobuojančių sienų renovacija
šarvuotos sienos
pakeltos lysvės
apvalios sienos
sugeriantis dangalas
bottom of page