top of page

APIE VELOX-WERK s.r.o.

VELOX-WERK s.r.o. tai austrų dukterinė įmonė, kuri 1956 m. pradėjo gaminti skiedrų cemento plokštes, o patirtį statybos srityje skaičiuoja jau ne vieną dešimtmetį. Šiandien gamyboje naudojama išdirbta VELOX statybinės sistemos technologija, kuri priimtina visiems statybos būdams.

 

Austrijoje jau 50 tūkstančių šeimų gyvena namuose ir butuose, pastatytuose iš VELOX statybinės sistemos ir kiekvienais metais šis skaičius padidėja dviem tūkstančiais. Naudojant VELOX statybinę sistemą, pastatysite ne tik gyvenamuosius namus, bet ir visuomeninės paskirties pastatus, prekybos centrus, administracinius pastatus, mokyklas, sporto kompleksus, viešbučius, pramonės ir žemės ūkio paskirties statinius, priešgarsinius barjerus.

 

1995 m. Čekijos Respublikoje austrai įkūrė dukterinę įmonę VELOX-WERK s.r.o. Hranice. Čekijoje įkurtas pardavimų bei statybos tinklas, siūlantis kompleksines paslaugas, tenkinančias visus užsakovo pageidavimus. VELOX statybinė sistema laikui bėgant sėkmingai plečiasi, todėl VELOX plokščių gamyklos pastatytos ne tik Austrijoje, bet ir kitose pasaulio šalyse. Statybinės sistemos VELOX Lietuvoje naudojamos nuo 2005 m.

Apie velox-werk s.r.o.

VELOX STATYBINĖS SISTEMOS SAVYBĖS

Pastaraisiais metais išaugo ekologiškos konstrukcijos reikalavimai. Mes norime gyventi sveikoje aplinkoje, o mūsų poreikiai dėl kokybiškų gyvenimo sąlygų auga. Dėmesys aplinkosaugos reikalavimams prasideda nuo pradinių VELOX medienos skiedrų-cemento plokščių elementų. Gamyboje naudojama mažai energijos, natūralios medienos skiedros ir cementas, o likusios atliekos yra perdirbamos, todėl VELOX technologija neteršia aplinkos. VELOX Statybinė sistema turi didelę šilumos izoliaciją, kuri apsaugo nuo šiluminių tiltelių, todėl, eksploatuojant pastatą, sutaupoma nemažai energijos. Taip pat užtikrinama, kad energijos ištekliai būtų naudojami taupiai. Natūralių medžio drožlių naudojimas ir visa ekologinė VELOX statybinė sistema garantuoja sveiką ir ramų gyvenimą.

VX Baltic - VELOX Statybų sistema

VELOX STATYBOS SISTEMA

Pagrindinis VELOX konstrukcinės sistemos komponentas, užtikrinantis sudėtingą konstrukciją nuo pagrindo iki stogo, yra VELOX plokštės. Pastato konstrukcijoje VELOX plokštės išlieka kaip likutinės plokštės. VELOX plokštės yra ne tik VELOX konstrukcinės sistemos pagrindas, jos savybės yra itin naudingos vidinių pertvarų, lauko pastatų, šviesos konstrukcijų pastatų, įvairių pastatų rekonstrukcijai, pastatų ir patalpų garso izoliacijos didinimo srityse, ugniasienių kūrimui.

VELOX MEDŽIO SKIEDRŲ PLOKŠTĖS 

VX Baltic - VELOX Statybų sistema

Apdorota spygliuočių mediena, t.y. medžio skiedros, yra pagrindinė žaliavinė medžiaga, naudojama modernioje ekologinėje VELOX medienos skiedrų-cemento plokščių gamyboje ir sudaro 89% medienos, naudojamos plokštės gamyboje. Kitas komponentas yra cementas, kuris užtikrina stiprumą bei skystas stiklas, apsaugantis plokštę nuo drėgmės, pelėsio ir kenkėjų. VELOX skiedrų plokštės išsaugo medienos savybes, jas labai lengva apdoroti, jas galima pjaustyti, gręžti, sukalti vinimis, pjauti su pjaustytuvais ir įsukti varžtus. Plokšrės paviršiaus struktūra puikiai sukimba su tinku ir betonu. Tuo pačiu metu pasižymi aukštomis garso izoliavimo savybėmis.

  • VELOX skiedrų plokštės naudojamos A, A+, A++ kategorijos namų statybai;

  • VELOX skiedrų plokštės yra higieniškos;

  • Atsparumas ugniai atitinka A2 (ES) atsparumo ugniai klasę;

  • VELOX skiedrų plokštės šilumos izoliacijos savybės kartu su izoliacine medžiaga (putplastis, vata) padidėja kelis kartus.

Velox building system
Features

Geros nuotaikos šaltinis

VX Baltic - VELOX Statybų sistema

Šilumos izoliacija ir kaupiamosios savybės užtikrina, kad pastatai, pagaminti iš "VELOX" gaminių, išliktų stiprūs. Aukšta sienų šiluminė varža ir betono akumuliacinės savybės palaiko reikiamą temperatūrą patalpose. Vasarą kambariai yra maloniai vėsūs, o žiemą - šilti.

Sistema turi aukšto lygio garso izoliaciją ir priešgaisrinę apsaugą.

Grafike parodyta priklausomybė tarp lauko sienos vidinio paviršiaus vidutinės temperatūros ir vidutinės kambario temperatūros, kad atsirastų šilumos pojūtis.

VX Baltic - VELOX Statybų sistema

Iš santykio matyti, kad aukšta kambario temperatūra nesukuria norimo šilumos pojūčio, jei vidinių sienų paviršiaus temperatūra yra žema. VELOX statybinės sistemos vidinių sienų paviršiaus temperatūra yra 20-21 C° (priklausomai nuo langų ploto), o tai reiškia, kad norimam šilumos pojūčiui pastate palaikyti kambario temperatūra turi būti apie 20 C°. Temperatūros komforto pojūtis atsiranda kai:

-temperatūra patalpoje yra 18-24 C°.

-temperatūros skirtumas tarp išorinės sienos vidinės pusės ir patalpos temperatūros žemesnis nei 3 C°.

VELOX statybinė sistema atitinka šiuos reikalavimus su minimaliomis šilumos sąnaudomis!

Laikas - pinigai

VELOX Statybinės sistemos montavimas yra labai greitas ir paprastas. VELOX Statybinė sistema leidžia taupyti pinigus, kurie kitu atveju būtų panaudoti įvairiems mechanizmams. Konstrukcijos montuojamos rankiniu būdu, o specialūs mechanizmai reikalingi tik iškraunant medžiagas.

Unikalios VELOX Statybinės sistemos savybės

Terminė - VELOX Statybų sistema
Stabili - VELOX Statybų sistema
Lengvai pjaustoma - VELOX Statybų sistema
Lipni - VELOX Statybų sistema
Nepralaidi garsui - VELOX Statybų sistema
Atspari ugniai- VELOX Statybų sistema
Lengvai jungiama - VELOX Statybų sistema
Higieniška - VELOX Statybų sistema

TERMINĖ

STABILI

LENGVAI 

PJAUSTOMA

LIPNI

NEPRALAIDI 

GARSUI

ATSPARI

UGNIAI

LENGVAI JUNGIAMA

HIGIENIŠKA

Privalumai

Investicija į VELOX atsiperka daugiau nei kartą.

VX Baltic - VELOX Statybų sistema

VELOX NUO PAMATŲ IKI STOGO

VX Baltic - VELOX Statybų sistema

Universalios statybinės VELOX sistemos, kuri užtikrina kompleksinę statybą nuo pamatų iki stogo, pagrindinis elementas yra VELOX medžio skiedrų plokštės.

 

Atraminių sienų bei perdangų statyboje VELOX plokštės lieka kaip likutinis klojinys.

VELOX plokštės yra ne tik statybinės VELOX sistemos pagrindas, bet dėl savo savybių plačiai naudojamos ir vidinių pertvarų, priestatų, lengvų konstrukcijų pastatų statyboje, įvairių pastatų rekonstrukcijai, pastatų ir patalpų garso izoliacijos padidinimui, priešgarsinių sienų šalia automagistralių bei geležinkelių statybai.

- A, A+, A++ kategorijos pastatams;

- terminis atsparumas R-10 m K / W < ;
- puikus šilumos kaupimasis;
- garso izoliacija
52dB;
- greitas surinkimas (LEGO principas);
- inžinerinių tinklų sprendimai;
- minimalus darbuotojų mokymas;
- reikia labai mažų mechanizmų;
- patikimumas;
- atsparus drėgmei, ugniai ir kenkėjams;
- maksimalus sustojimas atstumas tarp sienų (standartinė apkrova) -
iki 15 m

Būk savimi

VELOX plokštės gali būti apdorojamos kaip mediena (pjaustymas, gręžimas ir frezavimas). Jos taip pat gali būti sujungtos naudojant vinis arba varžtus.

Iš VELOX plokščių pagamintas namas gali būti labai originalus, o kiekvienas Jūsų noras gali būti įvykdytas be jokių apribojimų. Ši sistema neapriboja architektų ir dizainerių galimybių, tad jie gali išlaisvinti savo vaizduotę ir priimti individualius projektų sprendimus.

bottom of page